Recomendations


Pniewski Zeuschner Legal Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.

Kancelaria Pniewski Zeuschner Legal Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. pragnie podziękować Panu Marcelowi Zaborskiemu za zorganizowanie i przeprowadzenie sesji zdjęciowej naszego zespołu w dniu 4 października 2022

Sesja została przeprowadzona w bardzo przyjaznej atmosferze, dzięki czemu pozowanie do sesji było przyjemne i naturalne, co przełożyło się na jakość i przekaz zdjęć.

Pracę Pana Marcela cechuje pełen profesjonalizm, przyjazne usposobienie, komunikatywność oraz zmysł techniczny.

Dzięki sesji otrzymaliśmy bazę zdjęć, które zamierzamy używać na stronie internetowej kancelarii oraz w publikacjach branżowych.


Euro Holding Sp. z o.o.

Z fotografem Marcelem Zaborskim współpracujemy od 2020 roku. Pan Zaborski wykonywał dla nas już kilka sesji, m.in. sesje wizerunkowe, sesje zdjęciowe pracowników oraz fotorelacje z wydarzeń firmowych.

Pan Marcel tworzy przyjazna atmosferę podczas sesji wykazuje sie profesjonalizmem. Wszystko przebiega sprawnie i bez opóźnień.

Zdjęcia znalazły swoje miejsce jako ilustracje do materiałów prasowych, jako portrety pracowników na stronie www oraz jako udokumentowanie żywiołowych imprez firmowych.

Polecamy Marcela Zaborskiego jako profesjonalistę w dziedzinie zdjęć biznesowych.


Piotr Król Fotografia

Polecam warsztaty z retuszu zdjęć Marcela Zaborskiego.

Skutecznie nauczył mnie 6 etapowej obróbki zdjęć biznesowych na praktycznych zajęciach prowadzonych na prawdziwych zdjęciach z mojego zlecenia.

Dzięki warsztatom u Marcela, udało mi się szybko przygotować komplet zdjęć dla Klienta z bardzo dobrym efektem.


DORKEN DELTA FOLIE Sp. z o.o.

Dziękuję Pani Marcelowi Zaborskiemu za przeprowadzenie sesji zdjęciowej pracowników naszej firmy.

Od pierwszego kontaktu Pan Marcel wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale także wyjątkowa zdolnością do tworzenia przyjaznej atmosfer. Dzięki jego umiejętnością komunikacyjnym i empatii, sesja zdjęciowa przebiegła w sposób niezwykle sprawny i efektywny.

Zdjęcia znalazły swoje miejsce na naszej stronie internetowej oraz profilach społecznościowych.

Polecam Marcela Zaborskiego jako profesjonalistę w dziedzinie portretu biznesowego i zdjęć pracowników.


Bastek Czernek / Studio Sztos

Serdecznie polecam Marcela Zaborskiego, który jest dla nas nieustającym źródłem wiedzy i szkoleń z zakresu użytkowania WordPress w promocji usług fotograficznych, zarówno od strony technicznej jak i zastosowań marketingowych. […]

Marcel cechuje się profesjonalizmem, zaangażowaniem a także dużą cierpliwością i otwartością na pytania, co przyczyniło się do sukcesu naszych przedsięwzięć online.

Polecamy Marcela Zaborskiego jako specjalistą od wykorzystania stron www w promocji działalności kreatywnej. Jestem przekonany, że jego/jej wiedza i doświadczenie będą cenne dla każdej organizacji poszukującej wsparcia w tej dziedzinie.


ATOS POLAND Sp. z o.o.

Współpracujemy z p. Marcelem Zaborskim jako fotografem od 2019 roku. Zawsze możemy liczyć na jego profesjonalizm na każdym etapie, bezproblemowy kontakt, szybkie dostarczenie materiałów, punktualność; a finalnie na świetne uchwycenie naszych wydarzeń firmowych.


We worked together? Please share your opinion!

contact me