Portret

Doskonale rozumiem że życie w biegu między spotkaniami, deadline’ami i codziennymi obowiązkami w dużej firmie może być przytłaczające. Dlatego proponuję również fotografię w wydanie które pozwoli na chwilę oddechu. I równocześnie także da Ci coś wyjątkowego – portret, który będzie nie tylko dekoracją do Twojego salonu, ale też przypomnieniem, że warto zrobić coś dla siebie.

Dlaczego sesja portretowa? Oto kilka powodów:

To chwila tylko dla Ciebie. Sesja portretowa to idealny moment, by oderwać się od codzienności, poczuć się wyjątkowo i skupić na sobie. To czas, kiedy to Ty jesteś najważniejsza.

Bierzesz udział w tworzeniu – portret opowiada właśnie Twoją historię i jest opowieścią o Tobie.

Wzmacnia samoocenę. Zobaczenie siebie na profesjonalnie wykonanym zdjęciu może znacząco wpłynąć na to, jak postrzegasz siebie samą. To świetny sposób, by poczuć się pewniej i docenić własną wartość.

Doskonały prezent. Sesje portretowe i wszystkie inne sesje dla klientów indywidualnych są dostępne w postaci kuponów prezentowych.

Profesjonalizm i wygoda. Dbam o to, by cały proces – od pierwszego kontaktu po odbiór gotowych zdjęć – był jak najbardziej bezproblemowy i dopasowany do Twojego napiętego harmonogramu. Ty decydujesz o miejscu i czasie sesji, resztą zajmuję się ja.

Premium. Wszystkie sesje dla klientów indywidualnych są realizowane w opcji Premium, to znaczy po opieką profesjonalnej wizażystki z doświadczaniem w sesjach okładkowych i malowaniu największych gwiazd. Każde zdjęcie jest poddawane dokładnemu, 11-etapowemu, upiększającemu retuszowi.

FAQ dla zabieganych:

Q: Ile czasu zajmuje sesja?
A: Wszystko zależy od Ciebie – minimalny zalecany czas to 2 godziny plus czas makijażu a maksymalny (aby nie paść ze zmęczenia) to 4 godziny.

Q: Czy muszę umieć pozować?
A: Absolutnie nie! Przewodzę Ci przez cały proces, sugerując, jak najlepiej ustawić się do zdjęcia, by wszystko wyglądało naturalnie. Twoje zadanie to po prostu być sobą.

Q: Gdzie odbywa się sesja?
A: Skontaktuj się i opowiedz o Twoich marzeniach i preferencjach. Stosownie do tego, dobierzemy cel sesji. Miejsce zależy od Ciebie – może to być Twoje ulubione miejsce w mieście, plenerze, Twój dom albo moje studio.

Jeśli szukasz sposobu na krótką przerwę od codziennej gonitwy i chcesz mieć piękne zdjęcia, które będą Cię o tym przypominać – zapraszam do kontaktu! Jestem pewien że razem stworzymy coś wyjątkowego.